Jul 10, 2012

Hi there :)

Witajcie znowu!
Kolejny dzień au-pairkowania za mną :) Dzisiaj było dość krótko, bo Wojtek przyjechał do dzieci już przed 14 (normalnie we wtorki i czwartki jest po 16), ale postanowił dziś zjawić się wcześniej ;P Dzięki temu miałam sporo czasu, żeby posprzątać swój pokój, ogarnęłam też kuchnię i przedpokój. Zrobiłam też sobie pranie :) W ciągu dnia trochę porysowaliśmy i szukaliśmy z Wojtkiem ciekawej trasy na wyprawę w następny weekend. Doszliśmy do całkiem niebrzydkiego pomysłu na dwudniowy wyjazd, z noclegiem w B&B, fajnie by było, jeśli wszystko wypali, to objedziemy całe południowo-zachodnie wybrzeże i zwiedzimy oceanarium :) A ten weekend też zapowiada się ok - w piątek z Kasią i Martą na miasto, w sobotę bracik przyjeżdża z Dublina więc pewnie też gdzieś wpadniemy :) Ahhh jeszcze wczoraj! Wczoraj byliśmy na kręglach z moimi dziećmi, Angelą, Kjanem i Kaylenem :) Fajnie było, chociaż wiadomo jak to z maluchami hehe, ale nie było o nic płaczu, po prostu było trochę głośno! Później przyszła Oda i Ewa i rozstaliśmy się dość pokojowo, nie było 'ja chce jeeeeeszcze graaaaaać', poszliśmy z Ewką i naszymi dzieciakami na pizzę, a poźniej do Parku Fitzegralda, jednego z większych w Cork. Trochę tam posiedzieliśmy, o wyszliśmy z domu o 13, a byliśmy o 20. Ale to nie pomogło, Hubert i tak wstał przed 9 ;P! Już nie wiemy co robić, by wstawali później. I tak leci mi już 12 dzień bycia Au Pair. Myślę, że nie jest najgorzej. Mam nadzieję, że Ewka myśli tak samo :)))
Jutro muszę przejąć dzieci już koło 11 i koło 22 położyć je spać.. masakra ;P
Trochę tego będzie jutro.. Ale dam radę!
A teraz kilka zdjęć ;)

      P. S. Ahh bym zapomniała. Powyższe zdjęcia w większości są z Fota Wildlife Park, nie byliśmy co prawda w zoo, ale od Angeli dowiedzialam się, że nie warto. No cóż, pewnie i tak tam pojadę, może w sobotę z bratem. Byliśmy za to w ogrodzie botanicznym czego efektem jest duuużo zdjęć rożnych ciekawych kwiatów, na szczęście mojej twarzy nie ma a dużo, póki nie zacznę biegać lub chodzić na basen to dużo ich nie będzie ;P

3 comments:

 1. Bardzo fajny wpis, zdjęcia również!
  Czekam na więcej, w szczególności irlandzkiej okolicy.
  Ależ Ci zazdroszczę ogrodu botanicznego! Uwielbiam je! Jak kiedyś przyjedziesz to Cię wezmę do takiego jednego w Krakowie ; )
  Have a nice time there and see you soon!
  Keep warm!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki, bardzo mi miło, że ktoś tu zajrzał :) Zapraszam ponownie hehe ;)

   Delete
 2. Bardzo fajny wpis, zdjęcia również!
  Czekam na więcej, w szczególności irlandzkiej okolicy.
  Ależ Ci zazdroszczę ogrodu botanicznego! Uwielbiam je! Jak kiedyś przyjedziesz to Cię wezmę do takiego jednego w Krakowie ; )
  Have a nice time there and see you soon!
  Keep warm!

  ReplyDelete